Czat

Chciałbyś spytać naszych użytkowników i ich tulpy o radę? Twoja tulpa chciałaby poznać nowych znajomych? A może po prostu chcesz nawiązać nowe znajomości i podyskutować? Jeśli odpowiedź na którekolwiek z tych pytań brzmi „tak”, to tulpiakowy czat może ci się spodobać.

Oficjalne

Discord

Preferowaną przez nas platformą jest Discord. Discord oferuje zarówno czat tekstowy jak i głosowy, jest dostępny na desktop (jako aplikacja lub w przeglądarce), jak i na urządzenia mobilne (jako aplikacja).

Aby móc pisać wiadomości należy zarejestrować konto na discord.gg. Następnie, możecie dołączyć na nasz serwer używając zaproszenia: discord.gg/Z4ZYazX.

Nieoficjalne

Na Discordzie na pewno spotkasz więcej ludzi do rozmowy niż na poniższych czatach. Posiadamy kilka alternatywnych miejsc do rozmowy, jednak aktywność na nich jest obecnie mniejsza niż na Discordzie i możesz nie otrzymać odpowiedzi tak szybko jak tam.

Telegram

Jeden z naszych użytkowników założył tulpiakową grupę na Telegramie. Zapraszamy: http://t.me/Tulpiaki

Facebook

Posiadamy również konferencję na FB. Jeśli chcesz do niej dołączyć, informację znajdziesz na naszej grupie.

Porzucone

Kanały komunikacji, które kiedyś były przez nas używane, jednak uznaliśmy, że z powodu praktycznie zerowego zainteresowania, nie opłaca się ich utrzymywać.

IRC

Tradycyjnym czatem, kiedyś lubianym przez dużą część tulpiaków, jest IRC. Na Rizonie, jednej z większych IRCowych sieci, nadal jest sporo anglojęzycznych tulpowych kanałów.