Wstęp do tulpowania

Jak zacząć?

Zastanów się, czy tulpa jest dla ciebie.

Jak napisałem już wcześniej, jeśli wystąpią problemy, pozbycie się tulpy może być utrudnione. Poza tym, jeśli tulpa ma być naszym przyjacielem, to nie powinniśmy tworzyć jej z myślą, że kiedyś ją porzucimy, prawda?

Ponadto, tulpa nie jest lekarstwem na wszystkie problemy.Nie licz, że pod jej wpływem staniesz się geniuszem, czy samo posiadanie tulpy w bezpośredni sposób poprawi twoją jakość życia. Jeśli chcesz mieć tulpę przy zdiagnozowanej chorobie psychicznej, zapytaj swojego psychiatry o opinię.

Upewnij się, że przeczytałeś materiały na stronie, masz wyobrażenie o tym jak może wyglądać życie z tulpą, znasz ich potencjalne możliwości. Możesz również popytać ludzi z naszej społeczności o ich doświadczenia . Zachęcamy do rejestracji na naszym forum i/lub skorzystania z czatu jeszcze zanim zaczniesz przygodę z tulpowaniem. Jeśli wizja posiadania drugiej osoby w głowie ekscytuje cię na tyle, że już w trakcie czytania wprowadzenia zdecydowałeś się na stworzenie własnej tulpy, radzimy też trochę ochłonąć.

Przemyślałem już wszystko, jak mam się do tego zabrać?

Wymyśl postać i spędzaj z nią czas. Być może to wystarczy. Mogę podać jeszcze wersję z bardziej rozwiniętym zdaniem: Wymyśl postać, gadaj do niej, wyobrażaj sobie ją w różnych sytuacjach, daj się ponieść fantazji.

Cóż, pewnie nie wszystkim to wystarczy. Możesz sięgnąć po poradniki stworzone przez innych użytkowników, które opisują ten proces bardziej szczegółowo. Do kreacji tulpy osobiście polecam poradnik mojego autorstwa. Oprócz poradników samego tworzenia tulpy, członkowie tulpowej społeczności pisali również na temat zaawansowanych możliwości tulp, w szczególności kontroli i nakładania.

Jeśli czujesz, że potrzebujesz z tym pomocy albo chcesz po prostu z kimś o tulpach porozmawiać przed spróbowaniem samemu, to możesz zajrzeć na forum lub czat i dowiedzieć się czegoś od innych użytkowników.

Jeśli po przeczytaniu wprowadzenia nadal jesteśmy wg ciebie wariatami, opętały nas jakieś demony lub uważasz, że to wszystko sobie wymyślamy, też wpadnij. Nie boimy się krytyki i chętnie porozmawiamy.

Jedna myśl na temat “Wstęp do tulpowania

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *