Zmiany na stronie

Jak mogliście zauważyć, nasza strona trochę się zmieniła, zarówno pod względem wyglądu jak i treści.

Nowy wygląd

Jeśli chodzi o nowy wygląd strony, zdecydowaliśmy się przejść z Wordpressa na statyczną stronę, dzięki czemu możemy zaoszczędzić parę groszy na hostingu. Poza tym, nadaliśmy stronie nieco bardziej minimalistyczny i schludny wygląd. Ponadto, klikając na ikonkę w prawym dolnym rogu możecie podejrzeć nasz czat.

Zmiany w treści

Strona główna

Na stronie głównej zamiast bloga z artykułami znajdziemy krótkie wprowadzenie mające przybliżyć czytelnikowi tulpy oraz naszą społeczność.

Dłuższy opis tulp ma przybliżyć temat nieco bardziej szczegółowo, ale też pokazać, że z jednej strony nie ma w społeczności konsensusu nawet wokół tego czym tulpa właściwie jest, a z drugiej strony, że nie tylko osoby z naszej społeczności doświadczają tego co my nazywamy tulpą i nie jest to żadna ezoteryka.

Poradniki

Poradnik tworzenia tulpy w dużej mierze bazuje na poradniku ze starej strony, został jednak nieco odświeżony. Jest to jedyny poradnik, który obecnie zamierzamy hostować. Nasz poradnik kontroli wymaga gruntownej przebudowy, natomiast stare tłumaczenia dostępne są na innych tulpowych portalach, jeśli ich szukacie. My zdecydowaliśmy się zupełnie zrezygnować z poradników, których sami nie możemy poprawić, a naszym zdaniem zdecydowana większość z tych tłumaczeń nie była zbyt dobrej jakości.

Blog

Blog jest teraz podrzędnym elementem strony. Prawdopodobnie część artykułów z poprzedniej strony wróci tu po przeredagowaniu i pojawią się również nowe. Wolelibyśmy jednak, żeby tulpiaki.pl były przede wszystkim stroną informacyjną.

Co robić, gdy się nie udaje?
comments powered by Disqus